Włamywacz został zastrzelony przez funkcjonariuszy policji

Policja prowadzi śledztwo po tym, jak w poniedziałek wczesnym wieczorem w Brooklynie, włamywacz został zastrzelony przez funkcjonariuszy. Inny podejrzany podobno uciekł z miejsca zdarzenia.

NYPD informuje, że ok. 7 wieczorem, funkcjonariusze odpowiedzieli na wezwanie, że ktoś włamuje się do budynku przy 78. ulicy w pobliżu Stillwell Avenue w Brooklynie.
Po przybyciu na miejsce, oficerowie rozpoczęli obserwację podejrzanego mężczyzny. Włamywacz wydostał się z mieszkania na trzecim piętrze przez okno i zszedł na ziemię po schodach przeciwpożarowych, wspiął się na ogrodzenie budynku od strony Stillwell Avenue i wtedy stanął twarzą w twarz z policjantami.

“Po pokonaniu ogrodzenia od strony Stillwell Avenue podejrzany stanął przed umundurowanym sierżantem. Podejrzany wymierzył w stronę sierżanta rewolwer. Zarówno sierżant, jak a drugi umundurowany policjant strzelili z broni służbowej. Mężczyzna został postrzelony dwa razy. Przetransportowano go do szpitala Coney Island, gdzie orzeczono jego zgon” – powiedział szef wydziału NYPD James O’Neill.

Policjanci zabezpieczyli jego broń.
W tym czasie wewnątrz budynku przebywało osiem osób. Nikt nie został ranny.

Policja szuka teraz drugiego mężczyzny, który jak mówią świadkowie, uciekł z miejsca zdarzenia tuż przed przybyciem policjantów.

Mówią, że w momencie włamania miał na sobie żółty kask budowlany.

Każdy, kto posiada informacje w tej sprawie powinien skontaktować się z policją – Crime Stoppers hotline 1-800-577-TIPS, przez sms CRIMES i następnie wprowadzić TIP577, lub odwiedzając stronę www.nypdcrimestoppers.com

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e