W środę czekają nas opady śniegu

W środę, w mieście może spaść od 6 do 10 cali śniegu, prognozuje National Weather Service.

Synoptycy przewidują we wtorek wieczorem w Nowym Jorku opady deszczu, które wkrótce po północy mają zmienić się w śnieg. Będzie on nam towarzyszył przez cały dzień. Opady zaczną ustępować w środę wieczorem.

NWS wydało ostrzeżenie o burzy śnieżnej od godziny 22.00 we wtorek do 4.00 rano w czwartek dla miasta Nowy Jork, północno – wschodniej części New Jersey, Hudson Valley, południowo- zachodniego Connecticut, Middlesex, powiatu Nassau i północno-zachodnich terenów hrabstwa Suffolk.
W mieście Nowy Jork przywiduje się od 6 do 10 cali śniegu. Na północ od miasta może spaść nawet do 12 cali. Od 10 do 15 cali białego puchu prognozuje się w niektórych częściach Hudson Valey i południowych terenów Connecticut. Lokalnie ilość opadów może być jeszcze wyższa.

Jeśli burza zbliży się do wybrzeża, przyniesie więcej opadów, ale także cieplejsze powietrze, co oznacza, że śnieg będzie mieszał się z deszczem. Ale jeśli przemieści się na południe i na wschód, będzie nieco mniej opadów i będzie to tylko śnieg.

W czwartek i piątek ma być częściowo słonecznie. Termometry wskazywać będą nieco powyżej 40 F.

Władze Nowego Jorku przypominają nowojorczykom, by zatelefonowali pod numer 311, jeśli dostrzegą osobę mieszkającą na ulicy. W takich warunkach pogodowych są one narażone na odmrożenia.
Linia 311 lub strona internetowa NYC.gov jest też dostępna dla tych, którzy chcą zgłosić skargi dotyczące ogrzewania. Właściciele domów są zobowiązani do utrzymania między 6 rano a 10 wieczorem temperatury 68 stopni Fahrenheita lub wyższej, gdy na zewnątrz jest 55 stopni F lub mniej.
Między godziną 10.00 wieczorem i 6 rano, muszą zapewnić temperaturę co najmniej 62 stopni F lub wyższą, niezależnie od temperatury na zewnątrz.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e