Sinéad O’Connor jest już “bezpieczna”. Kilka dni temu opublikowała dramatyczne wideo

Sinéad O’Connor jest “bezpieczna” oraz „otoczona miłością i najlepszą opieką” – czytamy w poście zamieszczonym dziś na Facebooku wokalistki. Kilka dni temu opublikowała niepokojące wideo, w którym błaga o pomoc i ujawnia, że w ciągu ostatnich dwóch lat chciała popełnić samobójstwo.

3 sierpnia irlandzka piosenkarka zamieściła na Facebooku nagranie wideo, w którym ze łzami w oczach mówi o swoich problemach zdrowotnych.

Jak zaznacza na początku nagrania, ma nadzieję, że jej wideo może pomóc innym milionom osób, którzy tak jak ona, cierpią. “Walczę, walczę, walczę, walczę – jak wszystkie miliony, miliony – z których jak wiem, jestem jedną z nich – żeby przetrwać każdy dzień” – powiedziała w filmie.

O’Connor lamentowała z powodu braku wsparcia ze strony bliskich, mówiąc, że “obcy na Facebooku” są dla niej lepsi od własnej rodziny. Poprosiła swoje dorosłe dzieci i ich ojców, aby podjęli starania o przeniesienie jej do Irlandii.

Stwierdziła, ze w jej życiu nie ma nikogo oprócz lekarza psychiatry, którego określiła najwspanialszym człowiekiem na ziemi. Dodała, że nazywa on ją swoją bohaterką. „Tylko to trzyma mnie teraz przy życiu. Przez całe moje życie, dałam innym tyle miłości i nie rozumiem, jak można kogoś tak porzucić” – powiedziała.

“To nie powinno być akceptowane przez nikogo, kto mnie zna, i twierdzi, że kocha i troszczy się o mnie, że po dwóch latach nadal siedzę tu i błagam …o sprowadzenie do domu” – mówiła z oczami pełnymi łez.
W 12-minutowym filmie wideo powiedziała także, że cierpi na trzy choroby psychiczne, walczy z kamieniami nerkowymi i odczuwa samotność po stracie opieki nad jej 13-letnim synem.

Dziś na Facebooku wokalistki ukazała się krótka wiadomość, że Sinéad O’Connor jest bezpieczna.

“Witam wszystkich, publikuję post na prośbę Sinead, by każdy, kto ją kocha, wiedział, że jest bezpieczna i ona nie ma myśli samobójczych. Ona jest otoczona miłością i otrzymuje najlepszą opiekę. Poprosiła to, by zostało to opublikowane wiedząc, że jesteście nią zainteresowani. Nie odpowiem na żadne pytania, więc proszę zrozumcie. Mam nadzieję, że pocieszy to tych, których to dotyczy”.

Kapitan Policji w South Hackensack, Robert Kaiser poinformował we wtorek, że oficerowie udali się do motelu w Travelodge, gdzie O’Connor miała się zatrzymać, ale nie było jej w tym czasie w pokoju. Podobno już tam nie mieszka, a policja nie zna miejsca, w którym obecnie przebywa.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e