Rodzice wygrali sprawę sądową dotyczącą eksmisji ich 30 – letniego syna

Rodzice wygrali sprawę sądową dotyczącą eksmisji ich 30 – letniego syna. Sędzia Sądu Najwyższego w Syracuse nakazał we wtorek 30-letniemu mężczyźnie wyprowadzić się z rodzinnego domu w Camillus w stanie Nowy Jork.

Rodzice Michaela Rotondo zeznali w sądzie, że od 2 lutego dostarczyli mu pięć pisemnych zawiadomień o natychmiastowej wyprowadzce. Zaoferowali mu także 1100 $ na pomoc w znalezieniu nowego miejsca zamieszkania. Zasugerowali też, by zaczął szukać pracy.

Michael powiedział sędziemu, że nie powinien być zmuszany do wyprowadzki i potrzebuje więcej czasu. Stwierdził, że sześciomiesięczne wypowiedzenie to rozsądny czas dla kogoś, kto dotąd był zależny od innych osób.

Sędzia Donald Greenwood powiedział Michaelowi Rotondo, że prośba o pozostanie w domu jego rodziców jeszcze przez sześć miesięcy jest “oburzająca”.

Według zeznań sądowych, Michael nie partycypował w kosztach rodzinnych ani nie pomagał przy pracach domowych. Nazwał krok, jaki podjęli jego rodzice “odwetem”.

Sędzia prowadzący sprawę nakazał Michaelowi Rotondo wyprowadzkę i polecił prawnikowi jego rodziców, by przygotował on nakaz eksmisji
Michael mówi, że jest oburzony eksmisją i zamierza odwołać się od wyroku.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e