Funkcjonariuszka NYPD zastrzelona w Bronksie

W nocy doszło do strzelaniny w Bronksie. Nie żyje funkcjonariuszka NYPD.

48-letnia Miosotis Familia była 12-letnim weteranem NYPD z 46. posterunku policji.
Władze twierdzą, że policjantka została zabita w środę rano w Bronksie, gdy wraz ze swoim partnerem siedziała w oznakowanym pojeździe NYPD. Zdarzenie opisano jako „niczym niesprowokowany atak”.

Jak poinformował komisarz policji James O’Neill, podejrzany miał strzelić do Miosotis Familia przez okno samochodu, zaparkowanego przy 183rd Street i Morris Avenue w Fordham, trafiając ją w głowę. Do zdarzenia doszło około 30 minut po północy.

“Opierając się na tym, co wiemy, jasne jest, że był to nieuzasadniony atak na funkcjonariusza policji, który został przydzielony, aby chronić ludzi tego wielkiego miasta” – powiedział komisarz O’Neill.
Na podejrzanego, zidentyfikowanego jako 34-letniego Alexandra Bondsa z Bronksu, biegnącego jedną przecznicę od miejsca, w którym strzelano, powiedział O’Neill.
Stanęli z nim twarzą w twarz. Mężczyzna wyjął broń i wycelował w ich kierunku. Policjanci strzelili do niego, zabijając go.
Policja powiedziała, że Bonds był od 2013 r. na warunkowym zwolnieniu z więzienia w Syracuse, gdzie odbywał karę za kradzież.

Inną osobę, uważaną za świadka zdarzenia kula trafiła w żołądek. Stan mężczyzny jest stabilny.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e