Facebook ma już 2 miliardy użytkowników

Facebook – najpopularniejszy serwis społecznościowy poinformował, że liczba jego użytkowników przekroczyła 2 miliardy.

O najnowszych wynikach Facebooka poinformował prezes Mark Zuckerberg. W swoim krótkim wpisie poinformował, że społeczność Facebooka liczy już 2 miliardy i jest on dumny ze swojej roli, jaką odgrywa jego firma w łączeniu ludzi z całego świata.

Ponad 175 milionów osób dziennie klika “love” na stronach, które przegląda, a przeciętnie ponad 800 milionów korzysta z przycisku „like”.

Obecnie, firma z siedzibą w Menlo Park, w Kalifornii, kładzie większy nacisk na tworzenie wirtualnych społeczności w obrębie witryny, a także działa na rzecz zmniejszenia agresji, nienawiści i wprowadzających w błąd treści w serwisie.

Przy okazji ogłoszenia o powiększeniu się liczby członków Facebooka, został z tej okazji przygotowany specjalny spersonalizowany film, który można obejrzeć pod adresem: https://www.facebook.com/goodaddsup.

Facebook – serwis społecznościowy, w ramach którego zarejestrowani użytkownicy mogą tworzyć sieci i grupy, dzielić się wiadomościami i zdjęciami oraz korzystać z aplikacji. Został uruchomiony 4 lutego 2004 r. na Uniwersytecie Harvarda w stanie Massachusetts . Początkowo był przeznaczony przede wszystkim dla uczniów szkół średnich i studentów szkół wyższych (college’ów, uniwersytetów).

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e