Dwie postrzelone osoby znaleziono w kompleksie mieszkalnym Bushwick

W jednym z budynków w kompleksie mieszkalnym Bushwick w Brooklynie znaleziono dwie martwe osoby. Śledczy uważają, że sąsiedzi mogli zostać zabici tego samego dnia.

Nowojorska policja próbuje ustalić, czy dwie śmiertelne ofiary w tym samym budynku na Brooklynie są ze sobą powiązane.

54 – letni Basil Gray został znaleziony przez członków swojej rodziny martwy z wieloma ranami postrzałowymi torsu w niedzielę w swoim mieszkaniu w Bushwick Houses przy Moore Street pomiędzy Humboldt Street i Bushwick Avenue w Williamsburgu. Śledczy uważają, że nie żył od piątku.

Dwa dni wcześniej, około godziny 18:45, 62-letnia Ana Devalle została znaleziona w mieszkaniu obok. Kobieta miała ranę postrzałową głowy, leżała na podłodze ze związanymi rękoma.
Podczas gdy Gray został znaleziony później, istnieje “duże prawdopodobieństwo”, że on także zmarł w piątek, powiedział w niedzielę zastępca szefa NYPD Michael Kemper.

W niedzielny wieczór oficerowie przeprowadzili kontrole we wszystkich 113 mieszkaniach w budynku.
“Jesteśmy w trakcie przeprowadzania kontroli od drzwi do drzwi każdego z mieszkań w obrębie 140 Moore Street, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim mieszkańcom tego budynku” – powiedział zastępca szefa NYPD Charles McEvoy.

Policja twierdzi, że nie było żadnych oznak włamania do żadnego z mieszkań. Dotąd nie dokonano żadnych aresztowań.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e