“Blondynka” – nowa płyta Bajmu – premiera 21 marca.

Beata Kozidrak i zespół Bajm wydają długo oczekiwany, pierwszy od dziewięciu lat studyjny album zatytułowany „Blondynka”. Płyta ukaże się 21 marca i będzie zawierała 11 piosenek. Każdy z utworów jest oddzielną opowieścią o miłości, poszukiwaniu szczęścia oraz barwach życia. Jest to album wyjątkowy, bardzo kobiecy i zarazem osobisty.

Do współpracy nad albumem „Blondynka” grupa zaprosiła kilku gości z zagranicy. Jednym z nich jest Brad Blackwood – tegoroczny laureat nagrody Grammy, znany ze współpracy z takimi zespołami jak: Maroon 5, Saving Abel, czy Black Eyed Peas.
Innym „światowym” gościem jest Brian Byrne (nominowany do Złotych Globów w kategorii „najlepsza piosenka promująca film” ). Jego nazwisko z kolei można skojarzyć z takimi artystami jak Katy Perry czy U2. Byrne jest autorem aranżacji do jednej z ballad Bajmu, która znajdzie się na nowym albumie (wcześniej współpracował z zespołem przy piosence „Krótka historia”).

Bajm wciąż zaskakuje nowymi hitami, świeżością i przebojowością, udowadniając swoją niezaprzeczalną, czołową pozycję na polskim rynku muzycznym.

Tak o albumie opowiada Beata Kozidrak: „Wiosna to taki czas, kiedy odkrywamy swoje życie na nowo. Zaczynamy marzyć, wierzyć i planować. Właśnie dlatego ta pora roku wydawała się dla mnie idealna, aby oddać w Wasze ręce tak bardzo osobistą dla Mnie płytę. Moje teksty są o mnie, ale dedykuję je wszystkim kobietom- niezależnie od tego, ile mają lat; czy są szczęśliwe, czy nie. Mam nadzieję, że nasza muzyka będzie dla Was ukojeniem i inspiracją.”

Płyta będzie zawierała następujące piosenki:

1. Alabaster
2. Miłość przeszła obok
3. Twoja planeta
4. Blondynka
5. Kłamstwa i sekrety
6. Marbella
7. Piękne i podłe
8. Tobie, sobie, jej
9. Siódmy dzień tygodnia
10. Góra dół
11. Zostań dla mnie

Zapraszam do wysłuchania dwóch nowych utworów z płyty „Blondynka”:

1. „Blondynka”

Posłuchaj piosenki:
[gplayer href=”http://www.polskieradionyc.com/audio/Bajm-Blondynka.mp3″][/gplayer]

2. “Góra dół”

Posłuchaj piosenki:
[gplayer href=”http://www.polskieradionyc.com/audio/Bajm-Gora dol.mp3″][/gplayer]

Zobacz zdjęcia z sesji do albumu “Blondynka”:

Bajm-BlondynkaOpracował Wojciech Maślanka.REKLAMA


Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e