Poszukiwani mężczyżni, którzy postrzelili funkcjonariusza służby więziennej i jego żonę

Policja opublikowała portret pamięciowy podejrzanego, który w ubiegłym tygodniu postrzelił funkcjonariusza służby więziennej i jego żonę w ich własnym domu w Queensie.

Mężczyzna na szkicu jest jednym z dwóch podejrzanych o popełnienie przestępstwa i najprawdopodobniej to on odegrał w nim kluczową rolę. Charakterystyczna jest wytatuowana łza pod okiem na jego twarzy.
W związku ze sprawą, policja poszukuje swóch mężczyzn w wieku 20 – 30 lat.

Według źródeł policyjnych, do napaści doszło 27 listopada. Tego dnia do drzwi domu Wrighta zapukał człowiek, który przedstawił się jako Rob. Policja twierdzi, że tak ma na imię kolega Wrighta. Dwóch uzbrojonych mężczyzn ubranych w ciemne bluzy i dżinsy, wtargnęło do domu.
58-letni oficer służby więziennej został postrzelony pięć razy w tułów i nogi i pozostaje w szpitalu w ciężkim stanie. Jego 52 – letnią żonę postrzelono raz w lewe ramię. Kobieta walczyła z jednym z napastników i uderzyła do w głowę młotkiem.
Gdy wychodzili, jeden z nich miał powiedzieć Floyd-Wright: “Niech Rob się dowie, że byłem tutaj”.

Nie jest jasne, czy obaj podejrzani mieli przy sobie broń. Policja uważa, że strzelał jeden z nich.

Obaj podejrzani wymknęli się z domu, jeden w kierunku wschodnim na Mathias Avenue, a drugi w kierunku zachodnim.

Policja opublikowała również zdjęcie jednego z samochodów, którym prawdopodobnie podróżował jednen z podejrzanych. To Hyundai Elantra koloru jasnego.

Kontakt z policja: Crime Stoppers na 800-577-TIPS.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e