2 osoby aresztowane w związku z nocną strzelaniną na Staten Island

Funkcjonariusze NYPD odpowiedzieli na wezwanie o strzelaninie na Staten Island. Aresztowano dwie osoby powiązane z tą sprawą, w tym mężczyznę, który wymierzył broń w kierunku policjantów.

To już trzecia strzelanina w ciągu ostatnich dwóch dni w czasie interwencji policji.

Funkcjonariusze z posterunku 123. zjawili się na wezwanie o 1.10 w nocy do zdarzenia rozgrywającego się na Androvett Street, nieopodal Arthur Kill Road w sekcji Charleston. Natknęli się na dwóch mężczyzn uzbrojonych w broń palną.

Policja twierdzi, że jeden z podejrzanych uciekł w kierunku lasu, a drugi 24-letni Patrick Allen podszedł do policjantów i wyciągnął broń.
Funkcjonariusze odpowiedzieli ogniem, oddali kilka strzałów, trafiając go w lewą nogę i lewą rękę.
Został on przewieziony do Staten Island University Hospital. Jego stan jest stabilny.

Policja twierdzi, że podczas aresztowania funkcjonariusze odkryli, że ma on na sobie kamizelkę kuloodporną. W sumie policja skonfiskowała cztery pistolety, w tym pistolet Glock 26 kaliber 9mm i półautomatyczny karabin AR 15 , których zdjęcia opublikowała.
W lesie znaleziono także nóż myśliwski oraz kilka łusek, co wskazuje na to, że ktoś strzelał na tym obszarze.

Policja poszukuje drugiego podejrzanego – mężczyzny rasy białej, wiek około 25 lat. Ubrany był w kurtkę w kolorze brązowym z materiału płóciennego. Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje, które mogłyby pomóc w śledztwie, proszony jest o kontakt z Crime Stoppers 1-800-577-TIPS.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e