Żona ofiary zawalenia się dźwigu na Dolnym Manhattanie będzie się ubiegać o odszkodowanie

Rebecca Wichs, wdowa po mężczyźnie, który stał się przypadkową ofiarą zawalenia się dźwigu na Dolnym Manhattanie prawdopodobnie wystąpi o wielomilionowe odszkodowanie.

Zgodnie z prawem, w ciągu dwóch lat, Rebecca Guttman – Wichs może ubiegać się o odszkodowanie za przypadkową śmierć męża – 38 letniego Davida Wichsa.

John Proszak – adwokat reprezentujący wdowę, przygotowując pozew będzie dążył do zaspokojenia roszczenia z uwzględnieniem przewidywanych utraconych zarobków, bólu i cierpienia oraz kosztów pogrzebowych. Krewni ofiary wypadku przypuszczają, że będzie to wielomilionowe odszkodowanie, ponieważ David Wichs pracował w firmie inwestycyjnej i miał wysokie wynagrodzenie.

Stroną pozwaną jest firma Galasso Trucking. Biegli Prokuratury Okręgowej na Manhattanie wciąż jeszcze ustalają i badają czy przyczyną zawalenia się dźwigu był ewentualny błąd człowieka, problemy mechaniczne czy warunki pogodowe.

Do wypadku doszło 5 lutego. Na Upper West Side na Manhattanie na rząd zaparkowanych samochodów runął ogromny dźwig zabijając Davida Wichsa, który w momencie zdarzenia siedział w aucie.
Elżbieta Gruszfeld
Foto: cred @nycoem

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e