Za nami Labor Day weekend. NSW odwołuje ostrzeżenie o burzy tropikalnej w Nowym Jorku

Hermine – huragan pierwszej kategorii, który osłabł i stał się burzą tropikalną, na szczęście nie dotarł do granic metropolii nowojorskiej. Został wypchnięty do morza z dala od wybrzeża. Mimo tego, władze miasta zdecydowały o zamknięciu plaż z uwagi na niebezpieczne prądy. Zakaz pływania obowiązuje nadal, bo zagrożenie wciąż istnieje.

National Weather Service (NWS) poinformował w poniedziałek, że ostrzeżenie o burzy tropikalnej w Nowym Jorku zostało odwołane. Hermine przeniósł się dalej na wschód, co zmniejszyło zagrożenie dla obszaru metropolitalnego. Jak zaznacza NWS wysokie ryzyko związane z niebezpiecznymi prądami zagrażającymi życiu nadal istnieje, stąd decyzja miasta o zamknięciu plaż także we wtorek.

6 września szanse na opady deszczu są 30 – procentowe. Synoptycy przewidują, że kolejne dni tygodnia będą przeważnie słoneczne i ciepłe, nawet do 90 stopni F.
Za nami Labor Day weekend. Oficjalnie pożegnaliśmy tegoroczny sezon letni. Choć przewidywania synoptyków wskazywały na to, że pogoda może popsuć niejednemu plany, prognozy okazały się być jednak sprzyjające wypoczynkowi na łonie natury. Wielu amatorów wypoczywania na świeżym powietrzu odwiedziło miejskie plaże . Wprawdzie fale oceanu pokazywały swoją większą siłę niż zwykle, a czerwone flagi przypominały o zakazie kąpieli, na Coney Island – jednej z najpopularniejszych plaż w metropolii pojawiło się wielu nowojorczyków, którzy chcieli złapać ostatnie promienie słońca czy pospacerować popularnym deptakiem.
EJ
Foto: Ewa Jaczynski

ci1

ci2

ci3

ci4

ci5

ci6

ci7

ci8

ci9

ci10

ci11

ci12

ci13

ci14

ci15

ci16

ci17

ci18

ci19

ci20

ci21

ci22

ci23

ci24

ci25

ci26

ci27

ci28

ci29

ci30

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e