Wielka gala bokserska – Mohegan Sun Arena.

W sobotę 5 listopada w hali Mohegan Sun Arena w Uncasville odbyła się wielka gala bokserska z udziałem czterech polskich pięściarzy: Kamila Łaszczyka, Artura Szpilki, Przemka Majewskiego oraz Mariusza Wacha. Wszystkie walki zakończyły się nokautami, w tym trzy pomyślnie dla naszych rodaków. Porażkę – pierwszą w swojej zawodowej karierze odniósł tylko Przemek Majewski, którego w szóstej rundzie znokautował Jose Miguel Torres.

Sobotnią galę w pięknym stylu otworzył Kamil Łaszczyk, który już w pierwszej rundzie posłał na deski Gabriela Montoyę. Kolejny z polskich bokserów – Artur Szpilka również nie potrzebował zbyt dużo czasu, bo tylko dwie rundy, by znokautować swojego przeciwnika – Davida Saulsberry’ego. Niestety, nie powiodło się tym razem Przemkowi Majewskiemu, który w szóstej rundzie trzema niesamowicie mocnymi uderzeniemi został całkowicie powalony z nóg przez Jose Miguela Torresa. Humory wszystkich Polaków poprawił na koniec Mariusz Wach, który mimo iż mógł dużo wcześniej zakończyć swoją walkę, postanowił dać piękne show. ‘Zabawę’ Mariusza z Jasonem Gavernem, w związku z jego całkowitą bezradnośćią zagrażającą życiu, w szóstej rundzie przerwał sędzia ringowy.

Gala bokserska w Mohegan Sun Arena po raz kolejny udowodniła, że Polacy stanowią jedną z najlepszych publiczności na świecie. Polscy fani boksu niesamowicie mocno dopingowali każdego z pięściarzy:
[gplayer href=”http://www.polskieradionyc.com/audio/Okrzyki_nazwiska_11_06_11.mp3″][/gplayer]

Doping z wykorzystaniem nazwisk poszczególnych bokserów to tylko część okrzyków wznoszonych przez naszych kibiców. Hala bokserska zdominowana była językiem polskim :
[gplayer href=”http://www.polskieradionyc.com/audio/Spiewy i okrzyki radosci_11_06_11.mp3″][/gplayer]

Natomiast bardzo negatywnie, czego należało się spodziewać, przyjęty został werdykt dotyczący nokautu Przemka Majewskiego. Jednak bardzo szybko polscy kibice dodali sobie, a zwłaszcza Przemkowi otuchy:
[gplayer href=”http://www.polskieradionyc.com/audio/Majewski_werdykt_otucha_11_06_11.mp3″][/gplayer]

Po ostatniej walce z udziałem polskiego pięściarza, obecny w Mohegan Sun Arena nasz reporter – Wojciech Maślanka – sprawdzał wrażenia oraz opinie na temat całej bokserskiej gali:
[gplayer href=”http://www.polskieradionyc.com/audio/Opinie_11_06_11.mp3″][/gplayer]

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć:

Gala bokserska-Mohegan Sun Arena

Fani boksu, którzy z różnych powodów nie mogli pojawić się w Mohegan Sun Arena oraz wszyscy, którzy chcą przeżyć walki jeszcze raz, mogą je obejrzeć klikając na poniższe linki:

Kamil Łaszczyk – Chris Montoya Jr:

Artur Szpilka – David Saulsberry:

Przemysław Majewski – Jose Miguel Torres – Part 1:

Przemysław Majewski – Jose Miguel Torres – Part 2:

Mariusz Wach – Jason Gavern – Part 1:

Mariusz Wach – Jason Gavern – Part 2:


Materiał przygotował Wojciech Maślanka.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e