W śroodę sypnie śniegiem

Zima nie odpuszcza, mimo że wiosna już w kalendarzu. Wygląda na to, że przyjdzie nam na nią jeszcze poczekać. W środę sypnie bowiem śniegiem.
Matka Natura lubi nam płatać figle. Synoptycy zapowiadają kolejną śnieżycę w tym sezonie. W Nowym Jorku i New Jersey może spaść nawet więcej niż stopa śniegu. Przewidywany jest także silne wiatr.

National Weather Service wydał ostrzeżenie o śnieżycy w Nowym Jorku, New Jersey i Connecticut.

Od 5 do 11 cali ciężkiego, mokrego śniegu może spaść w Nowym Jorku, Lower Hudson Valley oraz w centralnej i północno – wschodniej części New Jersey.

Od 4 do 8 cali białego puchu meteorolodzy prognozują w powiecie Litchfield, w Connecticut oraz Ulster i Dutchess w Nowym Jorku.
National Weather Service ostrzega też o podtopieniach na terenach  w New Jersey i South Shore na Long Island.

Zgodnie z NWS, prawdopodobieństwo opadów wzrośnie w godzinach wieczornych we wtorek. Istnieje 50% szans na śnieg po godzinie 23. Noc będzie pochmurna, termometry wskazywać będą około 29 stopni F. Zimny wiatr będzie wiał z prędkością 20 – 25 mil na godzinę. Opady śniegu możliwe w środę przez cały dzień.

Połączenie intensywnych opadów deszczu i silnych wiatrów z prędkością do 45 mil na godzinę może doprowadzić do rozległych awarii zasilania.

Burmistrz miasta Nowy Jork Bill de Blasio ogłosił we wtorek wieczorem, że wszystkie szkoły publiczne będą w środę zamknięte. Nie będą obowiązywać zasady dotyczące parkowania.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e