“W Rio” – duetu Piotr Salata i Gordon Haskell

Jedyne w swoim rodzaju spotkanie dwóch muzycznych dżentelmenów Piotra Salaty i Gordona Haskella zaowocowało wspólną piosenką.

Spełniło się wielkie marzenie Piotra, by zaśpiewać w duecie ze  wspaniałym wokalistą, Gordonem Haskellem. A i sam Gordon nie ukrywał swojego zachwytu talentem i wspaniałą barwą głosu Piotra.

Ich wspólne śpiewanie musiało dać wyśmienity efekt – nastrojowy, subtelny i delikatny utwór, utrzymany w okołojazzowym klimacie w pełni oddający muzyczny temperament tych wokalistów.

„W Rio” promuje drugą płytę studyjną Piotra Salaty, zatytułowaną „PS”, której premiera handlowa odbędzie się 23 września.


“W Rio” – Piotr Salata i Gordon Haskell

Piotr Salata – wokalista, który porusza się w okolicach jazzu, ale lubi także pop, soul czy blues. Ma na swoim koncie album „Czuła gra”, z której piosenka tytułowa stała się wielkim przebojem. Nagrał utwór I tak od lat w duecie z Robertem Janowskim.

Gordon Haskell – angielski muzyk, kompozytor, wokalista.Krótko występował w supergrupie muzycznej King Crimson, w której był wokalistą oraz grał na gitarze basowej.Po odejściu z grupy występuje samodzielnie.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e