W 2018 r. gala Grammy Awards w Nowym Jorku

Po raz pierwszy od 15 lat, rozdanie nagród Grammy odbędzie się w Nowym Jorku. To najbardziej prestiżowe wyróżnienia amerykańskiego przemysłu muzycznego.

“Witamy z otwartymi ramionami Grammy Awards z powrotem w Nowym Jorku “- powiedział burmistrz Bill de Blasio, potwierdzając tym samym spekulacje na ten temat. “Dodał, że miasto cieszym się na kontynuowanie współpracy z przemysłem muzycznym.

Zgodnie z oczekiwaniami, 60. ceremonia rozdania nagród Grammy odbędzie się 28 stycznia 2018 r. w Madison Square Garden, chociaż w lutym NYPost donosił, że o organizację imprezy ubiega się Barclays Center w Brooklynie.

Wczoraj rano na kontach społecznościowych MSG udostępniono nagranie video, w którym Spike Lee oraz inni znani muzycy: Joan Jett, Q-Tip i Grandmaster Flash stojący na tle takich budynków, jak Teatr Apollo, hotel Chelsea i Carnegie Hall, mówią o historii muzycznej miasta .

“Jestem zaszczycony, że będę częścią tego hołdu dla miasta, które kocham, i które serdecznie wita w swych wielkich ciepłych ramionach 60. Jubileusz Grammy” – powiedział Spike Lee.

W latach 70., 80. i 90., ceremonia rozdania Grammy Awards, wł. Gramophone Awards odbywała się w Nowym Jorku lub Los Angeles. Od 2004 r. ceremonie, podczas których przyznawano najbardziej prestiżowe z wyróżnień amerykańskiego przemysłu muzycznego, miały miejsce w Staples Center w LA.
W 2014 r. miasto podjęło wysiłki, by ponownie organizatorem tego wydarzenia muzycznego był też Nowy Jork.
Ostatni raz gala Grammy odbyła się w MSG w 2003 roku.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e