Trafiła do więzienia za tablicę rejestracyjną auta wykonaną na kawałku tektuty

Kobieta ze stanu Nowy Jork trafiła do więzienia za podrobioną tablicą rejestracyjną. Władze twierdzą, że z tyłu jej auta była umieszczona tablica wykonana własnoręcznie na kawałku tektury.

Biuro szeryfa hrabstwa Erie poinformowało, że w minioną środę zastępca szeryfa zatrzymał kobietę – kierowcę samochodu, który nie posiadał przedniej tablicy rejestracyjnej. Później okazało się jeszcze, że tablica rejestracyjna z tyłu pojazdu była wykonana z kawałka tektury.

Policja twierdzi, że do jej pomalowania użyto żółtej i niebieskiej farby i przypominała tablicę obowiązującą w stanie Nowy Jork. Zamieszczono na niej fałszywe trzy litery i cztery cyfry. Na górze widniał napis “New York”, a na dole “Empire State”.
Jak widać na zdjęciu załączonym na Facebooku przez biuro szeryfa powiatu Erie, osoba, która ją wykonała, nie wykazała się dużymi umiejętnościami manualnymi, podrobiona tablica rejestracyjna nie jest „dziełem sztuki”. W oczy rzucają się koślawe litery i liczby, które z pewnością zwróciły uwagę stróżów prawa.

28-letniej kobiecie z miasta Sardynia przedstawiono zarzuty posiadania podrobionego dokumentu oraz prowadzenia pojazdu z zawieszoną rejestracją.

EJ
Foto: Fecebook Erie County sheriff’s office

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e