Skazany na 125 lat więzienia za pięciokrotne zabójstwo tasakiem do mięsa

27-letni chiński imigrant został skazany we wtorek na 125 lat więzienia za zabójstwo żony swojego kuzyna i jego dzieci. Dokonał tego ze szczególnym okrucieństwem, używając tasaka do mięsa.

Mingdong Chen został skazany po tym, jak na początku tego miesiąca przyznał się do satwianych mu zarzutów, zmasakrowania tasakiem do mięsa ciała kobiety i jej czworo dzieci w ich mieszkaniu w dzielnicy Sunset Park w Brooklynie, którego dokonał 27 października 2013 r. Chen zamieszkał w apartamencie swojego kuzyna i jego rodziny około dwóch tygodni przed atakiem.

“Brutalny i sadystyczny atak tego pozwanego czyni go całkowicie niezdolnym do pozostania w społeczeństwie i spędzi on teraz resztę życia za kratkami” – powiedział w oświadczeniu prokurator okręgowy Brooklynu, Ken Thompson.

W dniu 27 października 2013 roku, 37-letnia Li Zhen Qiao zatelefonowała do swojej teściowej mieszkającej w Chinach i powiedziała, że Mingdong Chen ma nóż i grozi im, że ich zabije. W tle słychać było płacz czworo dzieci: 9 – letniej Lindy Zhuo, 7 –letniej Amy Zhuo, 5 – letniego Kevina Zhuo i 12 – miesiecznego Williama Zhuo.

Teściowa poprosiła krewnych mieszkających w Brooklynie, by sprawdzili co się dzieje w ich mieszkaniu. Kiedy przybyli na miejsce zastali Chena umazanego krwią oraz zmasakrowane ciała Li Zhen Qiao i jej dzieci.

Pięć ofiar zmarło od wielokrotnych ran szyi i głowy.

Chen został oskarżony o trzy morderstwa drugiego stopnia i dwa zarzuty zabójstwa pierwszego stopnia. Przyznał się do wszystkich pięciu zabójstw.

EJ

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e