Pozbądź się złych wspomnień z 2017 r.

Chcesz się pozbyć złych wspomnień z 2017 r.? Możesz to zrobić 28 grudnia na Times Square w Nowym Jorku w ramach dorocznego happeningu Good Riddance Day.

Ostatnie dni roku kalendarzowego to dobry moment na spojrzenie w przeszłość, na podsumowanie i na zadanie sobie ważnego pytania: Jakie odniosłem sukcesy, a jakie porażki?

O ile sukcesy cieszą i chętnie powracamy do nich myślami, o porażkach chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć. Nie jest to jednak łatwe, bo im bardziej chcemy o nich zapomnieć, z tym większą siłą te wspomnienia wracają.
Nowojorczycy mogą się pozbyć złych wspomnień uczestnicząc w happeningu Good Riddance Day, w wolnym tłumaczeniu “dniu pozbywania się”.

Doroczny Good Riddance Day odbędzie się 28 grudnia między 12 a 1 po południu na Times Square (Broadway pomiędzy 45 i 46 ulicą). Wystarczy spisać na kartce złe zdarzenia, które spotkały nas w mijającym roku i wrzucić ją do niszczarki ustawionej na Times Square. Organizator imprezy mówi, że to świetny sposób, by zacząć od nowa w 2018 roku.
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.timessquarenyc.org.
Organizatorów Good Riddance Day w Nowym Jorku zainspirowała tradycja z Ameryki Łacińskiej, gdzie biesiadnicy noworoczni wypychają lalki przedmiotami stanowiącymi złe wspomnienia, po czym je palą.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e