Policja z Bronksu śmiertelnie postrzeliła mężczyznę trzymającego w ręku maczetę

Mężczyzna uzbrojony w maczetę został śmiertelnie postrzelony przez funkcjonariusza policji przeprowadzającego nakaz przeszukania w Bronksie, podał NYPD.

We wtorek rano, oficerowie z Emergency Service Unit otrzymali informacje na temat broni i narkotyków, które są przechowywane w mieszkaniu na trzecim piętrze budynku przy Brook Avenue i East 138th Street w Mott Haven, powiedział na konferencji prasowej szef biura Patrolu Terence Monahan.

Monahan poinformował, że gdy około godziny 4:10 rano funkcjonariusze weszli do mieszkania, natknęli się na mężczyznę przebywającego w sypialni i “wymachującego maczetą o dwumetrowym ostrzu”.
Policjanci nakazali mężczyźnie rzucenie jej na podłogę, on tego nie uczynił. W pewnym momencie ruszył w kierunku policjantów. Jeden z nich wykonał jeden strzał trafiając go klatkę piersiową.

Mężczyzna został przewieziony do szpitala NYC Health + Hospitals / Lincoln Hospital, gdzie orzeczono jego zgon. Nie był on tym, którego poszukiwała policja. Osoba ta została zatrzymana krótko po tym, jak opuściła budynek i przewieziona na posterunek na przesłuchanie.
W mieszkaniu przebywał jeszcze drugi mężczyzna, który nie odniósł obrażeń. Żaden z oficerów także nie został poszkodowany.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e