Ostrzeżenie o syntetycznej marihuanie zmieszanej z trutką na szczury

Stan Nowy Jork wydał ostrzeżenie o syntetycznej marihuanie zmieszanej z trutką na szczury.

Urzędnicy stanowi ds. zdrowia ostrzegają nowojorczyków o nowej formie syntetycznej marihuany wzmocnionej truciznami na szczury.
Mówią, że zażycie tego specyfiku wiąże się z ciężkim i niekontrolowanym krwawieniem.

Chociaż substancja nie została jeszcze znaleziona w Nowym Jorku, odnotowano przypadki w pięciu innych stanach: Illinois, Maryland, Wisconsin, Indiana i Missouri.
Apelują, by służby medyczne zwróciły uwagę na osoby uskarżające się na krwawienie niezwiązane z urazem.
Zdrowie i bezpieczeństwo nowojorczyków jest naszym najważniejszym priorytetem” – powiedział gubernator Cuomo. “Chociaż w Nowym Jorku nie było żadnych raportów o tych objawach, prosimy urzędników zajmujących się zdrowiem publicznym, aby zwrócili na nie uwagę i aby przypomnieli ludziom, że ta trucizna jest niebezpieczna, nieprzewidywalna i wydaje się, że z każdym rokiem jest jej coraz więcej”.

Syntetyczna marihuana jest sprzedawana jako legalna w kolorowych opakowaniach z nazwami, takimi jak: K2, Spice i AK-47. Zazwyczaj składa się z materiału roślinnego pokrytego substancjami chemicznymi, które mają powodować działanie takie, jak naturalnie uprawiana marihuana.

Zgodnie z obowiązującym prawem właściciel firmy, jak również każda inna osoba posiadająca, dystrybuująca, sprzedająca lub oferująca niedozwolone na sprzedaż narkotyki syntetyczne, zostanie ukarana grzywną w wysokości do 500 USD i / lub do 15 dni w areszcie. Kary cywilne obejmują grzywnę w wysokości do 2 000 USD za każde naruszenie.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e