NYPD bada sprawę rapera 50 Cent za domniemane grożenie policjantowi w postach na Instagramie

NYPD wszczął śledztwo w stosunku do rapera 50 Cent. Rzekomo miał on grozić funkcjonariuszowi policji na swoim koncie na Instagramie.

PIX11 donosi, że 50 Cent napisał w środę na Instagramie: “Get the strap”, co w slangu ulicznym oznacza “get the gun” (Weź broń) – najwyraźniej odnosząc się do zastępcy inspektora z 72 posterunku policji w dzielnicy Sunset Park, w Brooklynie Emmanuala Gonzaleza, który jest oskarżony o znęcanie się nad klubem hip-hopowym Love & Lust.

“Próbują go zamknąć”, raper kontynuował na Instagramie słowa, które miały dotyczyć właściciela klubu. Imran Jairam który złożył pozew o 125 milionów dolarów przeciwko NYPD, twierdzi, że Gonzalez celował w jego klub, by wtrącić go z więzienia.

Raper, który jest częstym bywalcem w klubie usunął post.
Jairam twierdzi, że był nękany przez Gonzaleza i twierdzi, że dowódca zmuszał go do wręczania mu podarunków, takich jak darmowe bilety lotnicze do Puerto Rico i generator dla kogoś na wyspie, kto ucierpiał w wyniku huraganu Maria.

“Wysyłają tu policję, nękając klientów – mam zdjęcia policji, która tylko przeszukuje ludzi” – powiedział Eric Sanders, adwokat Jairama.

“Jeśli spojrzycie na zawiadomienie o roszczeniu, jest tam wiadomość tekstowa – tam możesz wyraźnie zobaczyć, że on prosi o generator, dla kogoś, kto jest albo jego przyjacielem, albo przyjacielem rodziny, ale tak czy inaczej jest to niewłaściwe. Nie robisz tego jako policjant – policjanci nie mogą przyjmować prezentów. Oni nie mogę prosić o prezenty”
– powiedział Sanders.

Jairam nie zastosował się do domniemanych żądań.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e