Nowy Jork numerem jeden w dziedzinie efektywności energetycznej

Zgodnie z najnowszym raportem, Nowy Jork jest numerem jeden w dziedzinie efektywności energetycznej. Miasto, które nigdy nie zasypia, jest częścią stanu, który najlepiej wykorzystuje swoją energię.

Wszyscy dobrze wiemy, że energia jest kosztowna. W rzeczywistości to jeden z największych domowych wydatków dla amerykańskich konsumentów. Zgodnie z amerykańskim Departamentem Energii przeciętna rodzina w Stanach Zjednoczonych płaci co najmniej 2.000 dolarów rocznie na ogrzewaniem i chłodzeniem pomieszczeń, co stanowi ponad połowę wszystkich rachunków. W 2016 roku przeciętny konsument wydał kolejne 1.900 dolarów na paliwo i olej napędowy, chociaż suma ta oznacza redukcję kosztów w ostatnich latach.

Departament Energetyki szacuje, że stosowanie energooszczędnych środków w domu może zmniejszyć koszty eksploatacji rodziny nawet o 25 procent, co świadczy o tym, że opłaca się oszczędzać.

Odnośnie transportu, agencja stwierdziła, że dzięki energooszczędnym samochodom kierowcy mogą zaoszczędzić średnio około 625 dolarów rocznie.
Aby określić efekt wydajności przy mniejszym zużyciu energii, analitycy WalletHub mierzyli zużycie paliwa przez samochód i domowe zużycie energii w 48 stanach. Ze względu na ograniczenia danych Alaska i Hawaje zostały wykluczone z analizy.

Stan Nowy Jork może się poszczycić najlepszą efektywnością energetyczną.
Zgodnie z nowym badaniem WalletHub, Empire State zdobył 1. miejsce w kwestii efektywności energetycznej samochodów i 4. co do efektywności energetycznej gospodarstw domowych.

Energia stanowi największe koszty w amerykańskich gospodarstwach domowych. Przeciętna rodzina w Stanach Zjednoczonych przeznacza 2000 USD rocznie na usługi komunalne. Według Departamentu Energetyki USA, ogrzewanie i chłodzenie stanowią ponad połowę rachunku.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e