Nowojorska policja poszukuje mężczyzny, który zbiegł dziś w trakcie aresztowania

Nowojorska policja poszukuje mężczyzny, który zbiegł dziś w trakcie aresztowania. Wydano nakaz aresztowania go za dopuszczenie się przemocy domowej i przestępstwa drogowe.

Do zdarzenia miało dojść we wczesnych godzinach porannych przy 654 East Sheffield Avenue w Nowym Jorku. Mężczyzna został zakuty w kajdanki i prowadzony do furgonetki, ktorą miał być przetransportowany na posterunek policji. Aresztant popchnął policjanta, powalił na ziemię , po czym zbiegł.
NYPD opublikował dane osobowe i wizerunek poszukiwanego.
untitled
Jest nim czarnoskóry, 39 – letni Gerald Brooks, zamieszkały przy 570 East 81st w Brooklynie

Jak poinformowała policja, aresztant, krórego charakterystyczną cechą są dredy, miał na sobie niebieską kurtkę z kapturem i czerwoną czapkę z daszkiem. Pozostaje na wolności. Ostatnio widziano go, jak biegł w kierunku północnym na Georgia Avenue w pobliżu New Lots Avenue.
NYPD informuje, że w przeszłości był on zatrzymywany 54 razy, w tym za przemoc domową, obrazę, wykroczenia związane z marihuaną i wiele ataków. Mężczyzna ostatnio był poszukiwany za kilka naruszeń, w tym jazdę bez ważnego prawa jazdy i przemoc domową.

Każdy, kto może pomóc w ujęciu zbiegłego Geralda Brooksa proszony jest o kontakt pod numerem 1-800-577-TIPS FREE (8477). Informacje można także przekazać logując się na stronie internetowej Crime Stoppers w WWW.NYPDCRIMESTOPPERS.COM lub wysyłając SMS na 274637 (CRIMES), a następnie wprowadzić TIP577.

Gerald Brooks jest piątym podejrzanym, który uciekł z aresztu policyjnego w Nowym Jorku w ostatnich miesiącach.
30 sierpnia, 23 – letnia Tiffany Neumann uciekła ze szpitala na Dolnym Manhattanie, po przewiezieniu jej tam z aresztu policyjnego. Neumann zsunęła z rąk kajdanki, zdjęła szpitalną koszulę, założyła fartuch pielęgniarski i wyszła niepostrzeżenie ze szpitala. Złapano ją dwa dni później, przebywała w domu swojej ciotki na Upper West Side. Policja nazwała ten incydent żenującym, a oficer, który miał pilnować Neumann został zawieszony.
16 sierpnia, 25 – letni Austin Stevenson został zatrzymany w East Harlem. W czasie, gdy eskortowano go na posterunek policji, Stevenson pchnął oficera i zbiegł Został złapany kilka dni później w Brooklynie.
W lipcu, Arthur Collins uciekł z 25 posterunku policji, również w East Harlem, po tym jak wyszedł z celi, w której przebywał pod zarzutem włamania.
Miesiąc wcześniej, Tareek Arnold uciekł detektywom z 32. Posterunku policji w Harlemie.
Obaj podejrzani zostali w końcu ujęci.
EJ

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e