Najczęściej wyszukiwane hasła w Google w 2017 roku

Huragan Irma, iPhone’y, celebryta, wokół którego wybuchła afera seksualna, to zagadnienia najczęściej wyszukiwane w Google w 2017 roku.

Żaden temat polityczny nie znalazł się na liście 10 najpopularniejszych wyszukiwanych kwestii na świecie w 2017 r. Na pierwszym miejscu jest wyrażenie “Huragan Irma”. Drugą pozycję zajmuje “iPhone 8”, a trzecią “iPhone X”. Następnie popularny amerykański dziennikarz telewizyjny, długoletni gospodarz „The Today Show” Matt Lauer, który został zwolniony z NBC News za “niewłaściwe zachowanie seksualne” w miejscu pracy, a po nim narzeczona księcia Harry’ego Meghan Markle.

Oskarżenia o niewłaściwe zachowanie seksualne przez znanych mężczyzn znalazły się na liście najczęściej wyszukiwanych osób. Lauer, którego telewizja NBC News zwolniła 30 listopada, był numerem jeden na tej liście. Reżyser filmowy Harvey Weinstein i aktor Kevin Spacey zajęli odpowiednio czwarte i piąte miejsce.

Najczęściej wyszukiwanym sportowym wydarzeniem roku był Wimbledon – tenisowy turniej zaliczany do turniejów Wielkiego Szlema. Na drugim Super Bowl, a na trzeci walka bokserska Mayweather vs McGregor Fight.
Ogólnoświatową listę wyszukiwań osób, które zmarły w 2017 r. otwiera muzyk Tom Petty. W temacie wyborów na szczycie jest kampania, która doprowadziła do wygranej prezydenta Francji Emmanuela Macrona. Wśród innych dziedzin: Ariana Grande (muzyka i zespoły) oraz “Despacito Luisa Fonsiego (piosenki).

Tegoroczne wyniki zdominowało kilka zapytań, m.in.: jak zrobić slime (masa plastyczna), jak zrobić okulary do oglądania zaćmienia słonecznego, jak kupić Bitcoin.
Poza tym, Google informuje, że ludzie na świecie zadawali często także inne pytania, w tym: ile będzie kosztować mur na granicy USA z Meksykiem, ile uchodźców jest na świecie, jak powstają huragany, jak zamrozić kredyt i jak pomóc Puerto Rico.

10 najpopularniejszych wyszukiwań w Google na świecie w 2017 roku:
1. Hurricane Irma
2. iPhone 8
3. iPhone X
4. Matt Lauer
5. Meghan Markle
6. 13 Reasons Why
7. Tom Petty
8. Fidget Spinner
9. Chester Bennington
10. India National Cricket Team

10 najpopularniejszych wyszukiwań w Google w USA w 2017 roku:
1. Hurricane Irma
2. Matt Lauer
3. Tom Petty
4. Super Bowl
5. Las Vegas shooting
6. Mayweather vs McGregor fight
7. Solar eclipse
8. Hurricane Harvey
9. Aaron Hernandez
10. Fidget Spinner

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e