Muzyczny powrót Agnieszki Chylińskiej

 

Po prawie 5 latach od wydania ostatniej płyty “Modern Rocking”, jednna z najbardziej kontrowersyjnych i nieobliczalnych polskich wokalistek – Agnieszka Chylińska – powraca z nową piosenką “Kiedy przyjdziesz do mnie”, zwiastującą kolejny studyjny album artystki, będący zarazem najbardziej oczekiwaną premierą w tym roku.

Piosenka “Kiedy przyjdziesz do mnie” nawiązuje do dokonań piosenkarki z wcześniejszych lat jej kariery. Mocny i sugestywny teledysk podkreśla wyraziste przesłanie i charakterystyczny głos jednej z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w Polsce.

Chylińska potwierdza tym samym swoją absolutną wyjątkowość, ale też dobitnie zastrzega sobie prawo do śpiewania piosenek w różnym stylu w zależności od tego, co w danym momencie muzycznie chce zaproponować publiczności. To nie przypadek, że tak klasyczny rockowy utwór pojawia się w marcu, bowiem właśnie w tym roku i w tym miesiącu piosenkarka obchodzi 20 lecie swojej działalności artystycznej. Jak sama przyznaje, to dla niej wyjątkowy rok. “Nie chcę zdradzać wszystkich niespodzianek jakie szykuję dla sympatyków mojej twórczości. Z ogromnym entuzjazmem wracam na scenę” – twierdzi Agnieszka Chylińska

Zobacz teledysk:

Opracował: Wojciech Maślanka
Zdjęcie: Materiały promocyjne Warner Music Poland

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e