Monika Brodka pokazała klasę, zespół Loco Star czarował muzyką

To na pewno był jeden z najważniejszych występów zarówno dla Moniki Brodki jak i trójmiejskiego zespołu Loco Star, którzy w minioną środę, 17 października zaprezentowali się przed bardzo trudną, bo branżową publicznością, w dodatku nie znającą ich repertuaru ani umiejętności. Polscy wykonawcy dali dwa 45-minutowe koncerty w manhattańskim klubie Fat Baby. Ich występy odbyły się w ramach CMJ Music Marathon 2012, festiwalu połączonego z warsztatami muzycznymi, na którym promotorzy poszukują nowych talentów.
Najpierw swoje show zaprezentował zespół Loco Star. Ich występ złożony był z utworów stanowiących przekrój działalności trójmiejskiej grupy. Muzycy wraz z wokalistką – Marsiją – momentami czarowali swoją muzyką tworząc niesamowity klimat, chwilami wprowadzali w trans lub wręcz porywali do tańca. Koncert Loco Star spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem przez publiczność.
Z kolei Monika Brodka zaprezentowała materiał głównie ze swojej ostatniej, platynowej płyty „Granda” i już od pierwszego utworu widać było, że urodziła się po to by śpiewać i szaleć na scenie. Każdy jej utwór przyjęty był gromkimi brawami, nawet te zaśpiewane po polsku czy francusku. Występ Brodki zgromadził ponad sto osób, które nie mogąc pomieścić się w małej salce koncertowej stały nawet w korytarzu do niej prowadzącym. Po zakonczeniu jej występu słychać było prośby o bis.

Monika Brodka i Loco Star byli pierwszymi w 32-letniej historii festiwalu wykonawcami reprezentującymi Polskę. CMJ Music Marathon to imreza, która otworzyła drzwi do światowej kariery takich wykonawców, jak Lady Gaga, Jason Mraz, Mumford & Sons, Arcade Fire oraz Yeah Yeah Yeahs.

Zobacz galerię zdjęć z występu Moniki Brodki:

Monika Brodka

Zobacz galerię zdjęć z występu Loco Star:

Loco Star

Przygotował: Wojciech Maślanka
Zdjęcia: Wojciech Maślanka

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e