Miliony czekają, zwycięzcy brak

W ubiegłym roku, padła na Manhattanie milionowa wygrana w New York Lotto. Niestety nikt się po nią jeszcze nie zgłosił. Niewiele czasu pozostało zwycięzcy na jej odebranie.

Zwycięski kupon zakupiono w Renu Corp Grocery and Tobacco Shop przy 158 Church Street na Manhattanie.

Osoba, która go nabyła, poprawnie wytypowała 6 liczb plus liczbę bonusową, co daje jej łączną kwotę 24 100 000 dolarów. Aby otrzymać wygraną, ma czas do 25 maja 2017 r., na to, by ją zgłosić. W przeciwnym razie kupon stanie się nieważny.

Jeśli tak się stanie, pieniądze zostaną zwrócone do puli nagród w przyszłych losowaniach, promocji i innych gier.

“Szczęśliwy nowojorczyk ma wypłatę z Lotto na kwotę 24 milionów dolarów, ale zwycięzca musi działać szybko, bo czas upływa” – powiedziała Gweneth Dean, Commission’s Division of the Lottery. “Apelujemy do graczy New York Lotto: Sprawdźcie swoje kieszenie. Sprawdźcie swoje schowki. Spójrzcie pod kanapowe poduszki. Jeśli masz ten wygrany kupon, czekamy na Ciebie”.

New York Lottery zaleca, by posiadacz kuponu podpisał go z tyłu i niezwłocznie się z nimi skontaktował. Zwycięzca może to zrobić wystąpić w dowolnym z Centrum Obsługi Klienta w całym stanie.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, w jaki sposób otrzymać nagrodę New York Lottery, należy odwiedzić stronę: http://nylottery.ny.gov/wps/portal/Home/Lottery/Home/YOUR+LOTTERY/How+To+Redeem+Your+Prize lub zatelefonować do biura wypłat nagród New York Lottery pod numer 518-388-3370.

Oto liczby zwycięskie, jakie padły 25 maja 2016 r.: 05-12-13-22-25-35 Bonus: 51

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e