Mężczyzna skazany za seksualne wykorzystywanie dzieci

Mężczyzna, który wcześniej pracował jako opiekun do dzieci w kilku rodzinach na Manhattanie, został skazany pod zarzutem seksualnego wykorzystywania dzieci oraz gromadzenie zdjęć i filmów dotyczących tych nadużyć z jego udziałem.

Według oświadczenia prokuratora okręgowego na Manhattanie, 35 – letni Milton Narvaez był w posiadaniu kilkudziesięciu zdjęć dzieci, a także wideo, na którym był on wykorzystujący chłopca, którym się opiekował. Domniemany napad został wykryty podczas rutynowego dochodzenia w sprawie bezpośredniej wymiany plików związanych z pornografią dziecięcą między użytkownikami sieci komputerowej.

Miał on maltretować dziecko przez okres sześciu lat, począwszy od 2008 r. Miało ono wtedy sześć do około dwunastu lat.
Narvaez pracował również jako opiekun w diecezji wschodniej Kościoła Ormiańskiego w Midtown (Eastern Diocese of the Armenian Church in Midtown). Miał on tam wykorzystywać jedno dziecko w magazynie kościoła.

„Jest kilka przerażających aktów, w tym długotrwałe wykorzystywanie seksualne dziecka” – powiedział prokurator okręgowy Cyrus Vance. “Jako opiekun i dozorca, który miał dostęp do dzieci, Milton Narvaez wykorzystał swoją pozycję, by zgwałcić dwójkę dzieci, a następnie wykorzystać je, nagrywając wideo z tymi aktami”.

Narvaezowi przedstawiono blisko 100 zarzutów. Skazała go ława przysięgłych, która obradowała w jego sprawie niespełna godzinę. Wróci on do sądu 1 grudnia i usłyszy wyrok.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e