Mela Koteluk pracuje nad nową płytą

Mela Koteluk, jedna z najciekawszych polskich artystek młodego pokolenia, zapowiada swój nowy album. Autorka tekstów obsypanej Fryderykami płyty “Spadochron” przygotowuje nowy materiał i uchyla swoim fanom rąbka tajemnicy.

Ostatni rok był dla Meli bardzo pracowity. Po ogólnopolskiej trasie koncertowej, udziale w roli jurora w radiowym konkursie dla młodych muzyków oraz teatralno-muzycznym projekcie z piosenkami Wojciecha Młynarskiego, artystka wróciła do studia nagraniowego.
Do pracy nad drugim albumem zaprosiła Marka Dziedzica, producenta muzycznego m.in. zespołu Sorry Boys oraz Ballady i Romanse.

23 czerwca będzie miała miejsce premiera pierwszego singla zatytułowanegp “Fastrygi”, dającego przedsmak nowego albumu. Zespół Meli Koteluk przygotowywał nowy album w Domu Pracy Twórczej w Burdągu na Mazurach.

“Wyjechaliśmy z miasta, aby odciąć się od codziennej rzeczywistości, która czasem zagłusza naszą kreatywność” – mówi Mela Koteluk.

Premiera krążka odbędzie się jesienią ale nowy materiał będzie można usłyszeć jeszcze tego lata. Piosenki z nowej płyty artystka zaśpiewa podczas występu na festiwalu Wschód Kultury w Rzeszowie oraz na Open’erze w Gdyni.

Opracował: Wojciech Maślanka
Zdjęcie: Materiały promocyjne Warner Music Poland

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e