Mariah Carey powraca na sylwestrową scenę na Times Square

Mariah Carey powraca na sylwestrową scenę na Times Square. Jej ubiegłoroczny występ podczas Sylwestra w Nowym Jorku nie należał do udanych.

ABC i Dick Clark Productions ogłosili, że supergwiazda Mariah Carey wystąpi ponownie podczas “Dick Clark’s New Year’s Rockin’ Eve With Ryan Seacrest”.
Carey dołącza do listy wcześniej zapowiadanych wykonawców, w tym Camili Cabello, Nicka Jonasa i Sugarland.
Dick Clark Productions i Mariah Carey przyznali, że jej nieudany ubiegłoroczny występ był spowodowany problemami technicznymi, ale żadna ze stron ostatecznie nie chciała wziąć na siebie winy.

Po zabawie Sylwestrowej w ubiegłym roku, na Carey spadła fala krytyki. Kilka dni po imprezie, piosenkarka przeprosiła za swoją niedyspozycję.

Carey śpiewała z półplaybacku i nie była w stanie się z nim zgrać. Wielu jej fanów było rozczarowanych jej występem. Podobno organizatorzy panikowali przez cały wieczór, bo martwili się czy diva przybędzie na imprezę sylwestrową na czas.

“Wszyscy możemy się zgodzić, że w zeszłym roku nie poszło dokładnie tak, jak planowaliśmy,” czytamy we wpólnym oświadczeniu Carey i Dick Clark Productions.”Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy wspólnie iść do przodu, aby zapewnić Ameryce niesamowitą noc z muzyką i świętowaniem podczas “Dick Clark’s New Year’s Rockin’ Eve With Ryan Seacrest 2018. Do zobaczenia na Times Square!”

Mariah Carey to czternastokrotna zdobywczyni Billboard Music Awards i dziesięciokrotna laureatka American Music Award. To uznana piosenkarka, autorka tekstów, producentka muzyczna i aktorka. Obdarzona pięciooktawową skalą głosu. Jest jedną z najlepiej sprzedającą się artystek wszech czasów, z ponad 220 mln sprzedanych płyt i 18 singlami nr 1. Mariah Carey zachwyca publiczność od ćwierć wieku. Ma na swoim koncie 5 nagród Grammy, 10 American Music Awards, 14 Billboard Music Awards i BMI Award i wielu innych. Obdarzona skalą głosu wynoszącą 5 oktaw. Podczas koncertów jej głos osiąga najwyższe tony rejestru gwizdkowego. W 2014 roku magazyn Rolling Stone wskazał w niezależnych badaniach artystkę jako drugiego najbardziej znanego muzyka z największą skalą głosu na świecie po Axlu Rose’ie.

Jej największe hity to: “Fantasy”, “Always Be My Baby”, “Hero”, “Touch My Body”, “One Sweet Day” i “We Belong Together”, “Without You”, “All I Want For Christmas Is You” i wiele innych.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e