Jerzy Grzechnik – “Czas ucieka”

Finalista 5 edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo prezentuje swój najnowszy utwór “Czas ucieka”. Napisał tekst, muzykę, scenariusz, jest jego reżyserem i współmontarzystą.

Jerzy Grzechnik to muzyczny dżentelmen, aktor, reżyser, kompozytor.

Jak każdy artysta, żeby coś stworzyć, potrzebuję inspiracji. Dla mnie są to ciekawi ludzie, zaskakujące sytuacje a czasem skupienie w ciszy. Zwłaszcza przed wieczornym spektaklem. W swoim mieszkaniu, cisza, skupienie. Cisza i ja sam ze sobą. A tu za ścianą stuk, puk. Stuk, puk i wrrr. Młotek i wiertarka. Słyszycie to?! Wrrrr, stuk, puk i tak przez trzy lata! Myślałem, że oszaleję! Sąsiadka wzięła się za remont i, nie powiem, nieźle jej szło. No i kiedy już byłem bliski obłędu nagle w głowie pojawił się gotowy utwór i pomysł na teledysk.

Ale był ubaw! Wszystko w niesamowitym tempie i z fantastycznymi ludźmi. Wykorzystałem doświadczenie z programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo i wcieliłem się w postać namolnej sąsiadki i sfrustrowanego lokatora. Wyszło fantastycznie! Większość z Was zna podobne historie. Zapraszam do słuchania i oglądania “Czas ucieka”. Niech śmiech będzie z Wami!

– Jurek

tytuł: Czas ucieka
Słowa – Jerzy Grzechnik
Muzyka – Jerzy Grzechnik,
wydawca – Korotki Music

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e