Dwóch funkcjonariuszy NYPD zawieszonych

NYPD zawiesza 2 funkcjonariuszy po najprawdopodobniej niedostatecznym  dopełnieniu przez nich obowiązków  podczas interwencji w jednym z domów w Brooklynie, gdzie w środę rano została znaleziona martwa młoda kobieta.

Dwóch funkcjonariuszy z 77. Posterunku Policji odpowiedziało na pierwsze wezwanie o 8:40 rano do domu przy Sterling Place w dzielnicy Crown Height w Brooklynie.  Nie znaleźli nic  niepokojącego  i odjechali.

Osoba zgłaszająca zdarzenie miała powiedzieć, że mężczyzna i kobieta kłócili się. Słychać było także jej krzyk: “Pomóżcie mi, on mnie zabije”. Sąsiedzi podobno słyszeli płaczącą córeczkę kobiety i wzywali policję, by sprawdzono co się z nią dzieje.

Policjanci, którzy odpowiedzieli na zgłoszenie, napisali w raporcie, że było ono bezpodstawne.
Po kolejnym zgłoszeniu telefonicznym ok. godz. 10.00, inni oficerowie odkryli w  dolnej części schodów do piwnicy ciało 22 – letniej Tonie Wells.

“Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami, uznano śmierć tej osoby za podejrzaną, co jest obecnie przedmiotem dochodzenia” – powiedział zastępca szefa Michael Kempfer. “Zmarła kobieta ma siniaki na szyi i wygląda na to, że została popchnięta lub spadła ze schodów prowadzących do piwnicy”.

NYPD poinformował, że dokonuje przeglądu zdarzeń, a dwóch policjantów zostało zawieszonych.
Tymczasem mąż Wells został aresztowany. Istnieje prawdopodobieństwo, że ma on związek z jej śmiercią.
Lekarz medycyny sądowej zbada  przyczynę zgonu kobiety.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e