“Drogowskazy” – singiel z debiutanckiej płyty zespołu Sen

“Drogowskazy”, to najnowszy singiel zespołu SEN pt. Pochodzi z ich debiutanckiej płyty “W dobrą stronę”, która ukazała się 24 marca.

“Drogowskazy”- ubrany w dźwięki, gitarowo-syntetyczny obraz odpowiadający na pytanie dokąd i po co zmierzamy oraz jaki wpływ na realizacje celów i marzeń maja relacje międzyludzkie.

Muzyka: Waldemar Orłowski, Marcin Bracichowicz
Słowa: Paweł Kwaśny
Produkcja: Marcin Limek

Zespół Sen– założony w maju 2014 roku przez trójkę przyjaciół: Waldka Orłowskiego ( gitara/ wcześniej Patrycja Markowska) Wojtka Sitnika ( perkusja/wcześniej Ewelina Lisowska) i Pawła Kwaśnego ( Wokalista tekściarz). Zadebiutowali singlem „Nad ranem”, który zagościł na playlistach lokalnych oraz ogólnopolskich rozgłośni m. in. RMF Maxx, Eska. W styczniu 2015 do zespołu dołączył basista Paweł Mrocheń. Zainteresowanie ze strony dziennikarzy muzycznych zmotywowało grupę do dalszej twórczości. We wrześniu 2015 roku skład uzupełnił Marcin „Joseph” Bracichowicz. Po piętnastu latach spędzonych w zespole „Ira” postanowił wzmocnić młodą pop-rockową grupę.
Sen z utworem „Jedna” gościł na antenie Dzień Dobry TVN, Pytania Na Śniadanie oraz Teleexpresu. W roku 2016 zespół wystąpił jako support przed grupą Lemon, Dawidem Podsiadło, Urszulą, Natalią Szroeder, Rafałem Brzozowskim, Afromental, Kamilem Bednarkiem.
Na przełomie lipca/sierpnia pod okiem Adriana Owsianika oraz Marcina Limka grupa zarejestrowała materiał z debiutanckiej płyty o roboczym tytule „W dobrą stronę”, na której znalazło się 12 autorskich utworów.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e