Donald Trump Jr. rozwodzi się

Vanessa Trump podjęła w czwartek kroki prawne, by oficjalnie zakończyć 12-letnie małżeństwo z synem amerykańskiego prezydenta, Donaldem Jr. Para wydała oznajmiła, że rozstaje się. W wydanym oświadczeniu państwo Trumpowie napisali: “zawsze będziemy mieć ogromny szacunek dla siebie nawzajem i naszych rodzin”.

Była modelka Vanessa Trump, określiła rozpad małżeństwa w pozwie złożonym w sądzie jako “bezsporny”. Jego zawartość jest utajniona, poza samym tytułem sprawy.

40 letni obecnie Trumpowie pobrali się w 2005 r. Wzięli ślub w posiadłości Mar-a-Lago w Palm Beach na Florydzie. Mają wspólnie pięcioro dzieci – Donalda III, Chloe, Kai, Tristana i Spencera.
O kryzysie w małżeństwie Trumpów mówiło się już od miesięcy.

W oświadczeniu wydanym przez The Trump Organization, gdzie Donald Trump Jr. jest dyrektorem wykonawczym, para poinformowała: “Po 12 latach małżeństwa zdecydowaliśmy się pójść naszymi oddzielnymi drogami. … Mamy pięcioro pięknych dzieci razem i one pozostaną naszym najwyższym priorytetem”.
Najstarszy syn Donalda Trumpa współprowadzi rodzinny biznes ze swoim bratem Ericiem Trumpem, nadzorując globalne imperium, obejmujące hotele, pola golfowe i winiarnie.

W zeszłym miesiącu Vanessa Trump otworzyła list do męża z początkowo niezidentyfikowanym białym proszkiem i na krótko trafiła do szpitala. Na szczęście substancja okazała się nieszkodliwa. O wysłanie listu z groźbami został oskarżony mężczyzna z Massachusetts.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e