“Dom pośród burz” – najnowszy singiel Roberta Chojnackiego

10 listopada miała miejsce premiera najnowszej płyty sygnowanej nazwiskiem polskiego muzyka, kompozytora, wieloletniego saksofonisty zespołu De Mono Roberta Chojnackiego. Pierwszym oficjalnym singlem jest utwór “Dom pośród burz”.

Nowa płyta Roberta Chojnackiego, piąta już w jego solowym dorobku przedstawia szeroką paletę gatunków muzycznych, do których muzyk zdążył nas już przyzwyczaić. „Piątka”- bo tak nazywa się najnowsze dzieło muzyka, łączy w swoich utworach to co najlepsze u Roberta Chojnackiego – pop, rock, dance okraszone wspaniałymi brzmieniami saksofonu, gitar, oraz sekcji rytmicznej.

Mieszają się one na tej płycie jak gin z tonikiem. W nagraniach wzięli udział wspaniali instrumentaliści (git. Ryszard Sygitowicz, Jacek Królik, bass Joanna Dudkowska, drums Jacek Markuszewski), co w połączeniu ze świetnymi tekstami oraz muzyką sprawia, że ten album na pewno wszystkich mile zaskoczy.

Pierwszym oficjalnym singlem jest utwór “Dom pośród burz” – muzyka Robert Chojnacki, do słów Andrzeja Sikorowskiego w wykonaniu Piotra Nowaka.

Wydawcą albumu jest Agencja Muzyczna Polskiego Radia.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e