Denata kandydatów na burmistrza Nowego Jorku

Bill De Blasio, Nicole Malliotakis i Bo Dietl spotykają się podczas pierwszej generalnej debaty wyborczej. Do wyborów pozostał zaledwie miesiąc.

Obecny burmistrz Wielkiego Jabłka Bill de Blasio, republikańska kandydatka reprezentująca Staten Island członkini Zgromadzenia Stanowego Nicole Malliotakis i kandydat niezależny, były detektyw NYPD i osobowość telewizyjna Bo Dietl, spotkają się twarzą w twarz po raz pierwszy we wtorek wieczorem.

De Blasio, Malliotakis i Dietl zostali uznani przez Campaign Finance Board za troje głównych rywali w wyścigu o najważniejsze stanowisko w mieście. spotykają się oko w oko we wtorek wieczorem.

Kandydaci spierać się będą w ważnych dla miastach kwestiach. Z pewnością podejmą temat systemu komunikacji miejskiej, mieszkalnictwa, bezdomności czy działań prezydenta Donalda Trumpa.

Wprawdzie burmistrz Bill de Blasio prowadzi wysoko ze swoimi rywalami w ankietach przedwyborczych, ale Malliotakis i Dietl nie składają broni i będą próbowac go pokonać w listopadzie. Obydwoje spędzili miesiące krytykując politykę de Blasio, a także przepuszczając osobiste ataki na burmistrza, co prawdopodobnie będą kontynuować podczas wtorkowej debaty, która będzie emitowana na antenie NY1, NY1 Noticias i WNYC.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e