Children’s Smile Foundation zaprasza na „Wieczór ze Sztuką”

Children’s Smile Foundation serdecznie zaprasza do Konsulatu Generalnego w NY w niedzielę, 12 czerwca 2016 o godzinie 15:00 na „Wieczór ze Sztuką”.

Jest to doroczna aukcja obrazów namalowanych przez dzieci z Domów Dziecka w Polsce oraz znanych artystów malarzy. Swoje prace nadesłali wychowankowie Domu Dziecka w Jeleniej Górze, Białymstoku, Św. Brata Alberta w Stalowej Woli, ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego „Kormoran” w Ełku, Stowarzyszenia na Rzecz Niepełnosprawnych „Nike” w Białymstoku.

W Konsulacie zostaną wystawione prace i fotografie znanych artystów, m.in: R.Olbińskiego, J.Skowrona, Artura Skowrona, B.Kujawskiego, Z.Sokołowskiego, H.Bakuły, E. Baneckiej, T.Betleja, P. Bieleckiego, A. Bilińskiej, R.Horowitza, K. Kamonta, J.Kapusty, W.Karwowskiego, I.Kieltyki, R.Kowanskiego, J.Kuszaj, R.Matejki, R.Muchy, S.Mrozowskiego, B.Osnowicza, J.Pluchy, P.Powietrzyńskiego, M.Rudka, J.Sroki, M.Starzec, A.Szoski, H.Wiel, E.Zeller oraz F.M.Benetta.

Dochód z aukcji obrazów zostanie przekazany na pomoc dzieciom pokrzywdzonym przez los oraz wychowankom z Domow Dziecka w Polsce.

W programie muzycznym tego wieczoru zaplanowano koncert jazzowy Krzysztofa Medyny (saksofon) przy akompaniamencie Krzysztofa Winnickiego (fortepian) oraz uczniow i nauczycieli z Kobo Music Studio pod dyrekcja Bożeny Konkiel.

Wstęp wolny (tylko za wcześniejszym potwierdzeniem do 9 czerwca na adres e mailowy info@childrenssmilefoundation.org lub telefonicznie 718-894-6443

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e