Burmistrz de Blasio przedstawił nowego kanclerza departamentu edukacji

Podczas konferencji prasowej w niebieskim pokoju miejskiego ratusza, burmistrz przedstawił Richarda A. Carranzę jako przyszłego kanclerza departamentu edukacji w Nowym Jorku. Carranza obecnie zarządza podobnym wydziałem w Houston.

“Richard, we wszystkim, co robił, poświęcał się dzieciom i był managerem zmian” – powiedział burmistrz o nowym kanclerzu.

Od sierpnia 2016 r., Carranza jest szefem systemu szkół publicznych w Houston. Przez cztery lata pełnił też tę funkcję w San Francisco w okręgu uniwersyteckim. Burmistrz de Blasio powiedział, że za jego rządów odsetek osób, które ukończyły szkołę był na rekordowym poziomie.

“Bycie kanclerzem szkoły jest wyczerpującą, wyczerpującą pracą. Aby robić to każdego dnia, musisz mieć wyjątkowy talent”– mówił burmistrz. “Gdy się rozejrzałem się dookoła, zobaczyłam to w Richardzie. Widziałem zdolność do odniesienia sukcesu od okręgu szkolnego do okręgu szkolnego”.

De Blasio pochwalił także Carranzę za poradzenie sobie z problemami w dystrykcie szkolnym w Houston dwa tygodnie po tym, jak pod koniec sierpnia huragan Harvey spustoszył miasto.

“Jest jedną z osób, które pomogły postawić Houston na nogi” – powiedział burmistrz”.

Pierwsza dama Chirlane McCray, która była również obecna na konferencji prasowej, opisała Carranzę jako orędownika wszystkich dzieci, od tych, którzy identyfikują się jako osoby LGBTQ po osoby niepełnosprawne.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e