Aleksandra Szwed & Vintage Vegas – For Once In My Life

“For once in my life” to nowy singiel Aleksandry Szwed nagrany z Vintage Vegas. Współpraca polskiej wokalistki i aktorki z niemieckim zespołem Vintage Vegas zaczęła się w roku 2015. Po kilku wspólnych koncertach w Polsce i Niemczech przyszedł czas na wspólny singiel – For Once In My Life. Charyzmatyczny soulowy głos i oryginalna uroda Aleksandy idealnie wpasowały się w styl Vintage Vegas.

Vintage Vegas podbijają niemiecki rynek muzyczny. Ich debiutancki album „Let’s Swop” uzyskał status złotej płyty i otrzymał wiele muzycznych nagród. To trzech dżentelmenów grających muzykę swop – połączenie swingu i popu. Zainspirowani starym stylem życia i wielkimi hitami odnaleźli w muzyce to, co dziś można nazwać idealną synergią brzmienia.

Aleksandra Szwed – polska aktorka i wokalistka. Od ponad dekady związana z telewizją, teatrem i sceną muzyki rozrywkowej. Piękna i wszechstronnie uzdolniona. Znana z kultowego serialu „Rodzina zastępcza”, „Ranczo”, „Barwy szczęścia”, programów „Jak oni śpiewają”, „Gwiazdy tańczą na lodzie”, sztuk teatralnych, np. „Dwie połówki pomarańczy”.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e