Daily Archives: 05/10/2017

W 2018 r. gala Grammy Awards w Nowym Jorku

Po raz pierwszy od 15 lat, rozdanie nagród Grammy odbędzie się w Nowym Jorku. To najbardziej prestiżowe wyróżnienia amerykańskiego przemysłu muzycznego.

“Witamy z otwartymi ramionami Grammy Awards z powrotem w Nowym Jorku “- powiedział burmistrz Bill de Blasio, potwierdzając tym samym spekulacje na ten temat. “Dodał, że miasto cieszym się na kontynuowanie współpracy z przemysłem muzycznym.

NYPD: Drugie ciało odkryto w stawie w Parku Centralnym

Departament Policji w Nowym Jorku prowadzi śledztwo dotyczące odkrycia kolejnego ciała w stawie w Central Parku.

Policja twierdzi, że rozkładające się ciało niezidentyfikowanego mężczyzny w wieku 20- 30 lat, odkryto około godziny 7:30 w stawie przy Fifth Avenue i 59th Street. Miał on na sobie spodnie i buty, ale był bez koszuli. W spodniach miał dowód tożsamości.

Najbardziej niebezpieczne szkoły w Nowym Jorku

Zgodnie z danymi policyjnymi, ogólna liczba przestępstw w Nowym Jorku spada we wszystkich pięciu dzielnicach miasta. Niepokoi jednak fakt, że wiele z tych wykroczeń ma miejsce w strefach szkolnych.

W badaniu przeprowadzonym przez SafeHome.org – witrynę poświęconą bezpieczeństwu, analizowało dane o przestępstwach w promieniu od 300 do 2000 stóp od publicznych i prywatnych instytucji edukacyjnych w Nowym Jorku, Los Angeles, Bostonie, Seattle i Baton Rouge w Luizjanie. SafeHome zebrał informacje z U.S. City Open Data Census.

Raport MSWiA: coraz bezpieczniej na polskich drogach

Spadek liczby wypadków, rannych oraz osób, które zginęły na drogach – tak przedstawia się bilans bezpieczeństwa w ruchu drogowym w I kwartale 2017 roku w porównaniu z tym samym okresem w ubiegłym roku.

Według danych zaprezentowanych przez MSWiA w I kwartale na polskich drogach doszło do 5730 wypadków drogowych. W stosunku do tego samego okresu 2016 roku jest to mniej o 524 zdarzeń tj. o 8,4 proc.  477 osoby poniosły śmierć  (mniej o 86, tj. o 15,3 proc.), a 7655 zostało rannych (mniej o 734 tj. o 9,6 proc.).

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e