Category Archives: CO, GDZIE, KIEDY

Wystawa Auschwitz-Birkenau

Centrum Polsko – Słowiańskie zaprasza na wystawę

Auschwitz-Birkenau  

Konzentrationslager Auschwitz

Wystawa „In Wolf’s World” Dominiki Wilk

W dniach od 8 sierpnia do 12 września 2017r. w Galerii A.R czynna będzie wystawę pt. „In Wolf’s World” Dominiki Wilk. Młoda, lubelska artystka zaprezentuje 20 grafik w technice sitodruku. Będzie to zarazem 34 ekspozycja sztuki w galerii przy 71 India St.

Dominika Wilk

„In Wolf’s World- screen printing”

8 sierpnia do 12 września 2017r.

Galerii A.R, 71 India Street, Brooklyn, NY

NYC Restaurant Week w Nowym Jorku

Dwa razy w roku, w okresie zimowym i letnim w Wielkim Jabłku odbywa się NYC Restaurant Week. Wtedy to najlepsze nowojorskie lokale serwują swoje menu w cenach przystępnych na każdą kieszeń.

NYC Restaurant Week rozpoczyna się 24 lipca i potrwa nie tydzień, a znacznie dłużej, bo prawie miesiąc, do 18 sierpnia.
Restauracje biorące udział w tej akcji, a jest ich 400, oferować będą trzydaniowy lunch za 29 dolarów i trzydaniowy obiad/kolację w cenie 42 dolary. Ceny te nie zawierają opłat za napoje ani napiwków.

Letnie pokazy sztucznych ogni na Coney Island

Od 1880 roku, Coney Island zyskała miano jednego z najpopularniejszych na świecie placów rozrywki. Plaża, promenada, Luna Park, Deno Park z Wonder Wheel, New York Aquarium, znane wszystkim hot – dogi Nathana co roku przyciągają rzesze turystów. Tradycją stały się także letnie pokazy fajerwerków.

W każdy piątek, w okresie wakacyjnym, na plaży Coney Island odbywają się kilkunastominutowe pokazy pirotechniczne. Od kilkunastu lat tysiące nowojorczyków podziwia spektakularne widowiska sponsorowane przez Alliance for Coney Island.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e