Chelsea Clinton broni Barrona Trumpa i krytykuje jego ojca

Chelsea Clinton wzięła w obronę atakowanego przez internautów najmłodszego syna prezydenta Donalda Trumpa, Barrona.

10-latek był przedmiotem kpin w mediach społecznościowych w trakcie kampanii prezydenckiej i podczas uroczystości inauguracyjnych. Niektórzy twierdzą, że w trakcie zaprzysiężenia swojego ojca, chłopiec nie wykazywał zainteresowania ta sytuacją. Komik Rosie O’Donnell zasugerowała, że jest to dziecko autystyczne.

Zachowanie Barrona, a szczególnie jego gesty podczas uroczystości zaprzysiężenia wywołały falę krytyki. W internecie pojawiło się wiele prześmiewczych memów i komentarzy na jego temat. Chłopiec wydawał się być wyraźnie znudzonym. Podczas gdy Trump w otoczeniu swojej rodziny i polityków podpisywał pierwsze dokumenty, Barron bawił się z 10 – miesięcznym synkiem swojej siostry, Ivanki.

Córka byłej pary prezydenckiej, Hillary i Billa Clintonów – Chelsea napisała w niedzielę na Facebooku komunikat, w którym wzięła w obronę chłopca, ale jednocześnie skrytykowała politykę jego ojca:
“Barron Trump, jak każde dziecko, zasługuje na szanse bycia normalnym dzieciakiem. Branie w obronę wszystkich dzieci, to rownież sprzeciwianie się polityce prezydenta Stanów Zjednoczonych, która je krzywdzi”.

Chelsea Clinton jest mężatką, ma dwójkę małych dzieci.
EJ

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e