25 maja – premiera drugiego solowego albumu Jarka Wista

Jarek Wist zapowiada nową płytę! Drugi solowy album zatytułowany Na swojej skórze trafi na półki już 25. maja 2015r. Nowa płyta wprowadza na scenę muzyczną nową jakość i nowe brzmienia.

Jarek Wist jest piosenkarzem, którego możliwości wokalne znacznie przekraczają trendy, do których przywykła publiczność. Śpiewa tak, jak niewielu potrafi i to, o czym wielu zapomina. Jest jednym z najlepszych wokalistów swingowych w Polsce, przywrócił świetność retro-popowi czyniąc z niego swój charakterystyczny styl sceniczny. Jego nowa płyta Na swojej skórze to kolejny zapis wrażeń i emocji – tym razem, co sugeruje tytuł, nieco bardziej intymnych.
jarek wist
Jarek Wist jest autorem większości tekstów i kompozycji, co dodatkowo wzmaga autentyzm krążka. To świadectwo już nie tylko doświadczeń muzycznych, a tego co najważniejsze w codziennym tu i teraz: e m o c j i   i   c z a s u. Chwil bliskości, rozstania, momentów chaosu, w których się gubimy i przebłysków, dzięki którym się odnajdujemy. Wszystkich odsłon samych siebie, uwikłanych w codzienną pogoń za tym, co najbardziej cenne.

Drugi studyjny album Jarka Wista pt. „Na swojej skórze” to pełna gama emocji i dźwięków – nowe brzmienia, które proponuje Wist, to połączenie nowoczesnych rozwiązań muzycznych, nawiązujących do światowych produkcji, takich płyta Ghost Stories Coldplay i niewymuszonej szczerości, niczym w utworach Damiena Rice’a. Singiel „Jak mam zapomnieć” promujący krążek jest świetną zapowiedzią atmosfery muzycznej płyty. Teledysk do utworu wyreżyserował Michał Braum – nominowany do nagrody Fryderyka 2015 za Beksę Artura Rojka. Video zostało nowocześnie zrealizowane z użyciem projektorów i animacji. W produkcji gościnnie wystąpiła uwielbiana przez publiczność aktorka Klaudia Halejcio. NA SWOJEJ SKÓRZE – PREMIERA – 25. maja 2015 w najlepszych salonach muzycznych

produkcja: Piotr Siejka
wydawca: Agencja Artystyczna Verita Nostra
dystrybucja: Warner Music Poland
www.facebook.pl/AgencjaArtystycznaVeritaNostra

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e