“Rockowa krew” grupy Vintage

Grupa Vintage opublikowała właśnie nowy teledysk do utworu “Rockowa krew”, zapowiadającego ich następną płytę. Premiera ich najnowszego singla miała miejsc z początkiem lutego. Realizacją wideoklipu zajęła się firma Activmedia z Poznania, a główną rolę kobiecą zagrała w nim dziewiętnastoletnia Angelika Gabryś.

Zespół VINTAGE powstał na początku 2005 roku z inicjatywy Krzysztofa Wałeckiego – charyzmatycznego wokalisty, gitarzysty, kompozytora i autora tekstów, współpracującego niegdyś z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej, m. in. z Oddziałem Zamkniętym jako wokalista (lata 1995 – 2000r). Vintage to klasyczne rockowe trio. Na gitarze basowej gra Michał Borowiak a na perkusji Paweł Szafraniec.

Dotychczasowy dorobek zespołu to dwa albumy. Płyta „Vintage No 1” (2007r – 11 utworów) a wraz z nią dwa teledyski („Smutny” oraz „Tak Jak Motyl”), które do tej pory pojawiają się w stacjach telewizyjnych TV4 i POLSAT 2. W roku 2009 zespół stał się zwycięzcą pierwszej edycji festiwalu ANTYFEST im. Janusza „Kosy” Kosińskiego, organizowanego przez jedną z najlepszych rockowych stacji radiowych ANTYRADIO.
Druga płyta „WIELKI ZEN”(10 utworów), wydana została w 2011 roku.
Obecnie Vintage pracuje przy nagraniach kolejnych utworów na nową, trzecią płytę, nie rezygnując jednak z grania swoich żywiołowych koncertów emanujących rock&rollową energią i doskonałym kontaktem z publicznością. Sami o sobie mówią że „koncerty to nasz sposób na życie, dosłownie i w przenośni”…
Utwór “Rockowa Krew” to pierwszy singiel z najnowszej płyty “VINTAGE”, która ukaże się pod koniec 2015r.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e