20 – latek multimilionerem. Wygrał w Mega Millions

20-letni mieszkaniec Florydy odebrał w piątek główną wygraną w loterii Mega Millions. Po opłaceniu podatków, z kwoty w wysokości 451 milionów dolarów zwycięzcy pozostały ok. 282 miliony.

Florida Lottery podała w oświadczeniu, że 20-letni Shane Missler z Port Richey wygrał główną nagrodę w losowaniu w międzystanowej loterii, które odbyło się 5 stycznia. Zdecydował się na pobranie jednorazowej wypłaty w wysokości 281,874,999 USD.

“Mam tylko 20 lat, ale mam nadzieję, że wykorzystam to, by realizować różne pasje, pomagać mojej rodzinie i zrobić coś dobrego dla ludzkości” – powiedział Missler w oświadczeniu.

Zwycięskie liczby wytypowane przez niego w 10 co do wysokości wygranej w historii loterii to: 28-30-39-59-70 i Mega Ball 10.

Zwycięski kupon został wysłany w 7-Eleven w Port Richey. Sprzedawca otrzyma premię w wysokości 100 000 USD.
Przy odbiorze pieniędzy w siedzibie Florida Lottery w Tallahassee Misslerowi towarzyszył jego ojciec, który jest prawnikiem.

“Jeśli jest jedna rzecz, której nauczyłem się dotychczas w moim krótkim czasie na tej ziemi, to jest to, że ci, którzy zachowują pozytywny sposób myślenia i pozostają wierni sobie, zostają nagrodzeni” – powiedział w oświadczeniu Missler. “Nie mogę się doczekać przyszłości” – dodał.

Przedstawiciele Florida Lottery powiedzieli, że pieniądze zostaną wypłacone na fundusz powierniczy o nazwie “Secret 007, LLC”.
“Chociaż jestem młody, w tym tygodniu odbyłem intensywny kurs zarządzania finansami i czuję się tak szczęśliwy, że mam za sobą ten niesamowity majątek i zespół” – powiedział Missler. Poinformował też, że planuje wyprowadzić się Port Richey.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e