Osobisty teledysk Ani Wyszkoni

Niedawno Ania Wyszkoni ujawniła niespodziankę, którą zapowiedziała na swoim facebookowym profilu kilka tygodni temu. Jest nią ciepły, rodzinny teledysk, stworzony – z materiałów pochodzących z domowego archiwum – do najbardziej osobistej piosenki na płycie pt. „Biegnij przed siebie”, która od kilku tygodni podbija radiowe listy przebojów.

Utwór ten promuje platynową edycję płyty Anny Wyszkoni „Życie jest w porządku”. Teledysk, który do niej powstał, jest dość szczególny, bo pokazuje Anię w najbardziej życiowej z ról – w roli mamy. To pierwszy taki klip w dorobku Ani, w którym pokazuje się wraz ze swoimi dziećmi bez żadnego retuszu i stylizacji w zwykłych domowych sytuacjach.

Zobacz klip do piosenki „Biegnij przed siebie”:

“Piosenkę ‘Biegnij przed siebie’ napisałam z myślą o moich dzieciach, tak więc kiedy pojawiła się propozycja zrealizowania teledysku do niej, od razu nasunął mi się pomysł zmontowania prywatnych filmów z Polą i Tobiaszem, które kręci się dziś przy każdej okazji zwykłym telefonem – zdradza Ania Wyszkoni. – To najbardziej osobisty tekst, jaki kiedykolwiek napisałam, a teledysk jest jego idealnym dopełnieniem. Jestem szczęśliwa i dumna z moich dzieci, dlatego postanowiłam podzielić się tym szczęściem z moimi fanami” – podkreśla wokalistka.

Opracował: Wojciech Maślanka (na podstawie materiałów promocyjnych)
Zdjęcie: Materiały promocyjne

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to trucks, infiniti suv and toyota suv
e